Warning: Unterminated comment starting line 1 in /home/www/clients/client16/web65/web/app/views/modules/shop-link/shop-link.php on line 1

jesteśmy tym,
co jemy!

kontakt - telefon kontakt - telefon

Zapoznaj się z Siejbą

Siejba to sklep z żywnością dla osób, które chcą naturalnie się odżywiać, prowadzić zdrowy styl życia.

Dla ludzi dotkniętych nietolerancjami pokarmowymi, alergiami, dla osób z chorobami, dla wegan i wegetarian jak również dla niemowląt, dzieci i matek karmiących. Z całą odpowiedzialnością, zachęcamy naszych klientów do korzystania z darów jakie składa nam czysta natura. W końcu dla zdecydowanej większości z nas, najwyższą wartością jest zdrowie, nasze i naszych dzieci. Dajmy więc sobie szansę i wybierzmy zdrowy styl życia, pamiętając jednocześnie, że nie wiąże się to z wielkimi wyrzeczeniami.

Siejba jest pełna natury

W naszym sklepie znajdują się
naturalne produkty na wagę.

W Siejbie można poczuć zapach i zobaczyć produkt w jego naturalnej formie. Żywność pokazujemy Wam tak, jak oferuje nam natura, dlatego właśnie Siejba jest PEŁNA NATURY. Posiadamy produkty bezglutenowe i ekologiczne dla których mamy odpowiednie certyfikaty. Opakowanie można przynieść ze sobą, lub kupić na miejscu takie, które jest wielokrotnego użytku i napełnić je taką ilością produktu, jakiej potrzebujemy. Jasno, czysto i przejrzyście.

Siejba eco Siejba bio

Jesteśmy tym, co jemy!

Pomysł naszego sklepu ekologicznego zrodził się z potrzeby podzielenia się tą znaną od wieków prawdą, iż aby czuć się zdrowym - trzeba zacząć od środka - od tego co spożywamy każdego dnia.

W jednym miejscu zgromadziliśmy ze starannością wysokiej jakości produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy ze sprawdzonymi, certyfikowanymi gospodarstwami ekologicznymi, producentami zdrowego jedzenia. Chcąc jeść zdrowo nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych potraw, możesz wykorzystać prawdziwy smak naturalnej żywności.

Stawiamy na Polskę

Dostarczamy naszym klientom jedynie najlepsze sprawdzone produkty, prosto od dostawców - bezpośrednio w Twoje ręce.

Stawiamy głównie na polską żywność i polskich producentów. Wciąż poszukujemy nowych, lepszych źródeł zdrowej żywności. Promujemy rodzime, tradycyjne produkty, ale nie przekreślamy również tych zagranicznych, bo nie wszystko można znaleźć w Polsce, a szkoda rezygnować z dóbr natury z innych zakątków świata. Szukamy dostawców i producentów, którym można zaufać.